Kožné problémy

Mäkké lasery dnes zohrávajú významnú úlohu pri liečbe dermatologických ochorení.  Dokonca aj kožné ochorenia, ktoré kedysi pacientom strpčovali život dlhé roky, sa dnes dajú vyliečiť v krátkom čase.

 

 Špecializované dermatologické ošetrenia Safe Laser sú bezpečné, spoľahlivé a vysoko účinné pre všetky vekové kategórie, a to bez potreby ochranných okuliarov.

 

Používanie:

- Laserové svetlo urýchľuje hojenie kožných ochorení, ako sú zápaly, hyperpigmentácia, melasma, herpes, ekzém, pásový opar, psoriáza. Zmierňuje svrbenie a bolesť.

- Účinne podporuje hojenie ťažko sa hojacich rán, preležanín, diabetických vredov končatín. Laserová terapia tiež stimuluje produkciu fibroblastov, ktoré sú nevyhnutnými stavebnými prvkami pre tvorbu kolagénu. Kolagén je základná bielkovina, ktorá je nevyhnutná na regeneráciu starého tkaniva a hojenie poškodeného tkaniva. Laserová terapia je veľmi účinná pri liečbe otvorených rán a popálenín, pretože zvyšuje produkciu kolagénu.

- V prípade poranení kože a odrenín podporuje regeneráciu tkaniva (bez jaziev).

- Znižuje nadmernú tvorbu jaziev po rezných ranách, popáleninách a operáciách tým, že zlepšuje prekrvenie poraneného miesta, uľahčuje účinné odstraňovanie odpadových látok, a tým urýchľuje proces hojenia. Rýchlejšie hojenie má vždy za následok menšiu tvorbu jaziev.

- Terapia mäkkým laserom výrazne podporuje tvorbu nových kapilár (drobných ciev) v poškodenom tkanive. Viac kapilár dokáže do poškodených oblastí dodať viac krvi, čo urýchľuje hojenie a regeneráciu, takže rany sa rýchlejšie hojia a znižuje sa tvorba jaziev.

 

Liečba:

- Pri všetkých troch prístrojoch sa kožná lézia ošetruje kontaktom s kožou.

- Laser sa aplikuje bod po bode v danej oblasti (napr. noha, chirurgická jazva).

- Bez ohľadu na kožný problém sa odporúča každodenné používanie s časom ošetrenia 3 - 5 minút na jeden bod. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.)

 

Kozmetické problémy

Omladzujte sa doma každý deň s účinnosťou špičkového kozmetického salónu! Bez jaziev a začervenania. 2x5 minút denne pre mladistvý vzhľad.

 

- bez vrások

- vyhladzuje

- regeneruje

- upokojuje rosaceu

- upokojuje

- regeneruje bunky

- liečba akné

- protizápalový

- odstraňuje pigmentové škvrny a jazvy

 

 

Profesionálne omladenie pleti doma so Safe Laserom

               

 Kozmetické salóny už roky účinne používajú laserové ošetrenie pleti. Bohužiaľ, zariadenie, ktoré používajú, nie je k dispozícii na každodenné používanie doma. Riešením je program domácej regenerácie pleti Safe Laser - Exage.

               

Program regenerácie pleti SAFE LASER - EXAGE predstavuje revolúciu v domácom omladzovaní pleti!!!